Slider

Ogólne zasady konkursu:

  Zbierz jak najwięcej zawleczek z siłowników marki SALUS Controls oraz ENGO Controls

Im więcej zawleczek uzbierasz, tym większe są Twoje szanse na wygraną!

  Wypełnij formularz zgłoszeniowy znajdujący się na dole tej strony.

  Wyślij do nas paczkę z zawleczkami.

 W paczce powinny się znajdować minimum 50 szt. zawleczek.

   Zwiększaj swoje szanse i dosyłaj zawleczki przez cały czas trwania konkursu!

Zawleczki możesz wysłać na adres  firmy: QLCONTROLS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa; ul.Rolna 4, 43-­262 Kobielice.

  Wyniki ogłosimy 16.01.2023

Wygrywają  osoby z największą liczbą wysłanych zawleczek.

Zbieramy i pomagamy

Dobrą tradycją stało się łączenie zabawy z pomocą charytatywną. Dlatego za każdą zebraną zawleczkę przekażemy cegiełkę pieniężną na szczytny cel. Wkrótce zdradzimy jaki.


Formularz zgłoszeniowy

Czy bierzesz udział w konkursie jako:

osoba fizycznaprzedsiębiorca

ZGODA UCZESTNIKA KONKURSU

Chcę wziąć udział w KONKURSIE ‘Zawleczki zbieraj i nagrody odbieraj’ i dlatego dobrowolnie podaję swoje dane (nazwa firmy, NIP, imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail, i numer telefonu) niezbędne do uczestnictwa w KONKURSIE, a tym samym zgadzam się, aby ORGANIZATOR (QL CONTROLS SPÓŁKA Z O.O., Sp.k. w Kobielicach), przetwarzał je w podanym wyżej celu (zgodnie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04)). Mogę wycofać zgodę w każdym momencie i w tym celu skontaktuję się z Organizatorem przez adres email: rodo@salus-controls.pl.


Chcielibyśmy zapewnić Ci dostęp do wszelkich interesujących Cię informacji, dotyczących naszych produktów (nowości, promocje, konkursy, itp.). Aby to zrobić potrzebujemy Twojej zgody na:

przetwarzanie moich danych osobowych przez QL CONTROLS Sp. Z O.O., Sp.k. w Kobielicach, dla celów marketingu bezpośredniego

otrzymywanie od QL CONTROLS Sp. Z O.O., Sp.k. w Kobielicach, wiadomości na podany przeze mnie adres e-mail

Jednocześnie gwarantujemy, że Twoje dane zgodnie z Klauzulą Informacyjną, są u nas bezpieczne i nie będą przekazywane żadnym dodatkowym podmiotom.